טוען לוח...
טוען אלבום...
# HELPER_BACK #
# HELPER_NEXT #
# HELPER_PREVIOUS_SCREEN #
אישור
ביטול
תמיכה טכנית
עזרו לנו לעזור לכם! תנו לנו פיד-בק!
אנחנו, בקליקה, עושים הכל כדי שתיהנו מחוויה זורמת ונעימה במהלך הכנת המוצר שבחרתם.
נשמח אם תשתפו אותנו בחוויות שלכם מהשימוש באתר ומהתהליך, כדי שנוכל להמשיך להשתפר. עבורכם.
שלחו לנו הודעה פרטית
שם:
טלפון:
נושא ההודעה:
תוכן ההודעה:
שלח
שלחו לנו הודעה בפייסבוק
יש לנו חשבון בפייסבוק, שם אנחנו עונים להודעות ומשתפים אתכם בכל מה שחדש באתר, נשמח לענות לכם על כל שאלה שיש.
לעמוד הפייסבוק
אנחנו כאן לעזרתך
באג? בעיה? שאלה?
אנחנו כאן לעזרתך!
ספר/י לנו מה העניין ונחזור אליך בהקדם
שם:
טלפון:
נושא ההודעה:
תוכן ההודעה:
שלח
*לבירור סטטוס הזמנה היכנס/י לאיזור האישי שלך
העתקת קישור
Ctrl + C להעתקת הקישור לחץ/י
שינוי הגדרות
אישור
גובה הקנבס:
רוחב הקנבס:
פלטינום עור, מה תרצה?
בחרת באלבום עור פרימיום
בחרת באלבום עור קלאסי
פלטינום עור
בשילוב תמונה קדמית
בשילוב תמונה בכריכה
פלטינום עור
עם כריכה קדמית חלקה
ללא תמונה בכריכה
מה יהיה צבע הכריכה?
אישור
בחר תאריך התחלה ושפה
פורמט:
שפה:
שנת התחלה:
חודש התחלה:
אישור
Welcome to Kosher Albums! 
ברוכים הבאים לכושראלבומס :)
Your current state: 
בחר את הארץ שלך:
Your language:
בחר שפה:
עברית
English
אישור
שירות לקוחות 
הרשמה
לאיזור האישי
שינוי פרטים
לא החשבון שלך?
התנתק
לאיזור האישי
לא החשבון שלך?
התנתק
כניסה לחשבונך
שחזור סיסמא
הכנס את כתובת המייל איתה נרשמת לאתר:
שחזר סיסמא
הרשמה לאתר
חשוב למעקב אחרי הזמנות
רוצה לקבל הפתעה ביומולדת שלך?
הרשמה
שינוי פרטים אישיים
?
על מנת לשנות שדה זה, יש ליצור קשר עם התמיכה
?
על מנת לשנות שדה זה, יש ליצור קשר עם התמיכה
?
כתובת פרופיל הפייסבוק אמורה להראות כמו:
- https://www.facebook.com/profile.php?id=24323
 או לעסקים כמו:
- https://www.facebook.com/JohnDoe
- https://m.facebook.com/sally.struthers
שינוי סיסמא
אישור
This site location is set to UK
. If your location is different, click here
Change
Dismiss

תקנון גלישה באתר

הגלישה והשימוש באתר הנם אך ורק בכפוף לעמידה בכל תנאי השימוש באתר לפי תקנון זה:

 1. כללי

  1. ברוכים הבאים לאתר קליקה (להלן: "האתר"). אנחנו עושים ונעשה הכול על מנת שתהיה לכם חוויית משתמש נפלאה והנאה מרובה מהמוצרים והשירותים השונים המסופקים ע"י האתר.
  2. האתר הוקם על ידי חברת פייסגיפט בע"מ ונמצא בבעלותה (להלן: "פייסגיפט"). האתר מופעל על ידי אניה ד"ר ו. ריזה ובנו בע"מ (להלן: "החברה"). כתובת החברה הינה במושב עשרת. ניתן לפנות בכל עת לשירות הלקוחות של החברה בדוא"ל: service@klika.co.il, ובטלפון: 08-6112130 בימים א'- ה' בין השעות 09:00-18:00.
  3. התנאים המפורטים בתקנון זה, מהווים הסכם משפטי מחייב. עצם השימוש באתר מהווה אישור והסכמה לכל התנאים המפורטים בתקנון זה, לרבות מדיניות הפרטיות. אם אינך מסכים לתנאי כלשהו בתקנון זה, הנך מתבקש לחדול מכל שימוש באתר.
  4. לפייסגיפט ו/או לחברה נתונה הזכות לשנות את התקנון. הגרסה העדכנית ביותר של התקנון, כפי שהופיעה באתר במועד השימוש באתר ו/או במועד ההזמנה של כל מוצר ו/או שירות, תהיה הגרסה הקובעת ביחס לשימוש באתר ו/או ביחס לאותה הזמנה, לפי העניין.
  5. ניסוח תקנון זה בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. האמור בתקנון מתייחס לשני המינים באופן זהה.
 2. שימוש באתר והרשמה

  1. השימוש בשירותים המוצעים באתר מחייב רישום מוקדם, אשר כולל מסירת פרטים מזהים נכונים ומדויקים: שם פרטי ומשפחה, כתובת הדואר האלקטרוני, וכן בחירת סיסמה לצורך זיהויו של המשתמש ומניעת שימוש לרעה בחשבונו. מובהר בזה כי על המשתמש חלה חובה לשמור בסודיות את הסיסמה שבחר, וכי פייסגיפט ו/או החברה לא יישאו בכל אחריות לכל פגיעה או נזק אם ייגרמו למשתמש או לאחרים עקב שימוש ללא הרשאה בסיסמה שנקבעה ע"י המשתמש.
  2. הרישום לאתר יכול להתבצע גם על בסיס חשבון המשתמש בפייסבוק. במקרה בו המשתמש נרשם לאתר דרך חשבון פייסבוק, המשתמש נותן הסכמתו לחברה ולפייסגיפט לקבל פרטים בנוגע למינו, תאריך הלידה וכתובת הדואר האלקטרוני שלו.
  3. באתר רשאי להשתמש כל אדם בגיר בן 18 ומעלה, אשר יציג אמצעי תשלום תקף.
  4. פייסגיפט ו/או החברה שומרות לעצמן את הזכות לשנות את דרישות ההרשמה ו/או אפשרויות ההרשמה לפי שיקול דעתן הבלעדי.
 3. שירותים ומוצרים באתר

  1. האתר מציע מגוון רחב של שירותים, כלי עיצוב ומוצרים, אשר מתעדכנים מעת לעת. באמצעות האתר ניתן להעלות ולאחסן תמונות וקבצים דיגיטליים אחרים, לשתף משתמשים אחרים באותם חומרים, להשתמש בכלי עיצוב לצורך יצירת מוצרים דיגיטליים, ולהזמין מוצרי דפוס שונים כגון אלבומים דיגיטליים, לוחות שנה, הדפסות על קנבס, ספרים אישיים ועוד (להלן: "השירותים והמוצרים").
  2. השימוש באתר ובכל השירותים והמוצרים המוצעים במסגרתו, הינו על אחריות המשתמש בלבד. פייסגיפט ו/או החברה אינן נושאות בכל אחריות לשימוש בשרותי ומוצרי האתר שלא למטרה לשמה נועדו. המשתמש מסכים ומאשר כי לא יעשה כל שימוש בשירותים ובמוצרים המוצעים באתר על מנת לעבור עבירה כלשהי ו/או עוולה כלשהי ו/או הפרה אחרת של הוראות כל דין. מבלי לגרוע מכלליות האמור המשתמש מתחייב שלא לבצע כל הפרה של זכויות יוצרים ו/או סימני מסחר ו/או מדגם ו/או פטנט ולא לעשות שימוש בשירותים ובמוצרים המוצעים לו לצורך הוצאת לשון הרע ו/או פגיעה בפרטיות ו/או הסתה לאלימות ו/או עידוד להפרת חוק ו/או פרסום תכנים שהם בגדר פרסומי תועבה ו/או יש בהם גילוי גזענות.
  3. לפייסגיפט ו/או לחברה נתונה הזכות לנקוט בכל האמצעים, בין מניעתיים ובין אם לאחר מעשה, לפי שיקול דעתן הבלעדי, בהתאם להוראות כל דין, כנגד משתמש אשר יעשה שימוש באתר ו/או בשירותים ובמוצרים שלא למטרות אשר לשמם נועדו וכן בכל מקרה של חשש או חשד לביצוע עבירה ו/או הפרת הוראות כל דין. מבלי לגרוע מהאמור לפייסגיפט ו/או לחברה נתונה הזכות למנוע או לחסום גישה לאתר בין באופן מלא ובין לחלק משירותי האתר למשתמש שלא ינהג בהתאם להוראות תקנון זה.
 4. העלאת חומרים לאתר

  1. המשתמש מתחייב ומאשר כי כל החומרים שיועלו על ידו לאתר לרבות חומרים שיועלו לחשבונו בלבד, אינם מפרים הוראת כל דין. מבלי לגרוע מהאמור, המשתמש מצהיר כי הוא בעל הזכויות המלאות בחומרים וכי אין בהם כדי לפגוע בפרטיות של אדם ו/או הוצאת לשון הרע.
  2. מובהר בזה במפורש כי החברה אינה יכולה לפקח על החומרים שמועלים לאתר ע"י המשתמשים לרבות חומרים שמשתמשים ישתפו בהם אחרים. החומרים המועלים לאתר על ידי המשתמשים הינם באחריות הבלעדית של המשתמשים ופייסגיפט ו/או החברה לא יישאו בכל אחריות מכל מין וסוג בגינם. עם זאת, מובהר כי פייסגיפט ו/או החברה יהיו רשאיות להסיר מהאתר ו/או לסרב לשתף ו/או להדפיס כל חומר, אשר יעורר חשש להפרת זכויות יוצרים (לרבות זכויות מוסריות) ו/או לפגיעה בפרטיות ו/או להוצאת לשון הרע וכן כל חומר שיכיל הסתה לאלימות ו/או עידוד להפרת חוק ו/או עלול להיחשב כפרסום תועבה ו/או יש בו גילוי גזענות ו/או יפר הוראות תקנון זה בכל דרך אחרת. מובהר כי זכות זו תהיה נתונה לפייסגיפט ו/או לחברה בין כמענה לתלונה שתוגש ע"י צד שלישי כלשהו, לרבות הרשויות, ובין על פי יוזמתן. פייסגיפט ו/או החברה לא יישאו בכל חבות ולא יהיו אחראיות לכל נזק, אם וככל שייגרם, כתוצאה מנקיטת איזה מהפעולות האמורות.
 5. אחסון חומרים

  1. לאחר העלאת חומרים לחשבון המשתמש באתר (להלן: "החומרים"), פייסגיפט ו/או החברה יהיו רשאיות, אך לא חייבות, לאפשר את אחסונם בחשבון המשתמש לזמן מוגבל. פייסגיפט ו/או החברה לא יישאו בכל אחריות לשמירתם ו/או לגיבויים של החומרים. לפיכך, מומלץ בזה למשתמש לגבות את כל החומרים, באמצעי גיבוי עצמאיים, שאינם קשורים לאתר.
  2. ככלל, פייסגיפט ו/או החברה יעשו מאמץ סביר לשמור חומרים שהועלו על ידי המשתמש לחשבונו באתר לתקופות זמן מוגבלות, כדלקמן: חומרים אשר טרם בוצעה הזמנת הדפסה ביחס אליהם, ייעשה מאמץ לשמרם למשך תקופה של 6 חודשים וחומרים שהוזמנו והודפסו ייעשה מאמץ לשמרם למשך תקופה של 3 שנים ממועד הזמנת ההדפסה. בחלוף תקופות אלו חומרים אלו יוסרו וימחקו מהאתר, מבלי שפייסגיפט ו/או החברה יהיו מחוייבות למסור התראה מוקדמת על מחיקתם.
  3. מובהר במפורש כי פייסגיפט ו/או החברה לא יישאו בכל אחריות במקרה שחומרים יפגעו או יאבדו. המשתמש מאשר כי ידוע לו שהשירותים אינם כוללים שירותי גיבוי, כי ופייסגיפט ו/או החברה לא ייחשבו כמי שהחומרים נמסרו לשמירתן והמשתמש יהיה מנוע מלהעלות כל טענה או דרישה בשל אבדן או נזק לחומרים.
  4. חשוב ביותר: משתמש שאינו מעוניין כי חומרים שהעלה לאתר ישמרו, חייב לפנות בכתב לשירות הלקוחות בבקשה למחיקת החומרים ולוודא קבלת אישור בכתב על כך מאת החברה.
 6. כלי עיצוב ותכנים גרפיים

  1. האתר מעמיד לרשות המשתמשים תוכנות, פונקציות וכלים לעיצוב מוצרי הדפוס (להלן: "כלי העיצוב") ותכנים גרפיים כגון רקעים איורים, מסכות מדבקות וכיוצ"ב (להלן: "תכנים גרפיים"). כל הזכויות בכלי העיצוב ובתכנים הגרפיים, לרבות זכויות קניין רוחני, הינן בבעלות החברה ו/או פייסגיפט ו/או ברישיון הנתון להן.
  2. למשתמש ניתן בזה רישיון שימוש שאינו בלעדי בכלי העיצוב ובתכנים הגרפיים, וזאת אך ורק לצורך עריכת החומרים ועיצובם לצורך הזמנת מוצרי דפוס מהאתר.
  3. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או להפיץ ו/או לבצע הנדסה לאחור של איזה מכלי העיצוב ו/או התכנים הגרפיים ואין לעשות בהם כל שימוש אחר מעבר לרישיון הניתן במסגרת תקנון זה.
  4. כלי העיצוב והתכנים הגרפיים מוצעים לשימוש המשתמש כפי שהם (AS IS). למשתמש לא תהיה כל טענה או דרישה לגבי כלי העיצוב והתכנים הגרפיים, תקינותם, תפקודם, תכונותיהם, ושינויים שנעשו בהם במסגרת עדכונים שיתבצעו מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי של פייסגיפט ו/או החברה. מובהר בזה למשתמש, כי כלי העיצוב, כמו כל אמצעי טכנולגי, אינם חפים מתקלות או שגיאות, והמשתמש יהיה מנוע מלעורר כל טענה ו/או דרישה בשל תקלה ו/או שגיאה כאמור
 7. הזמנת מוצרים ושירותים באתר

  1. הזמנת המוצרים והשירותים הינה באחריות המשתמש. מרגע אישור ההזמנה ע"י המשתמש, המוצר שהוזמן עובר באופן אוטומטי להדפסה, כך שלא ניתן לבצע שינויים בהזמנה, לאחר אישורה הסופי ע"י המשתמש. לפיכך, על המשתמש לוודא טרם אישור ההזמנה, כי ההזמנה על כל תכניה ועיצובה, נערכה לשביעות רצונו המלאה וכי אין בה טעויות או שגיאות מכל מין וסוג, לרבות אך מבלי לגרוע, שגיאות כתיב ושגיאות הגהה, ממדי המוצר המוזמן (אורך ורוחב), רזולציית ההדפסה המבוקשת, מיקום התכנים במוצר (טקסט ותמונה) וכל פרט נוסף הכלול במוצר המבוקש המוזמן. מובהר בזה במפורש, כי פייסגיפט ו/או החברה לא יישאו בכל אחריות לכל טעות או שגיאה כאמור.
  2. יתכן שלאחר שליחת ההזמנה ע"י המשתמש, ישלחו מהאתר הודעות ביחס להזמנה. המשתמש מתחייב לעקוב אחרי קבלת הודעות ופניות מהאתר לשם המשך הטיפול בהזמנתו, ובמידת הצורך לספק את ההנחיות שיתבקשו ממנו לצורך המשך הטיפול בהזמנה. פייסגיפט ו/או החברה לא ישאו בכל אחריות למקרה בו הטיפול בהזמנה יושהה או יופסק, עקב אי קבלת תגובה או קבלת תגובה בלתי מספקת מהמשתמש לפניות שיופנו אליו מהאתר.
  3. המשתמש מצהיר כי ידוע וברור לו כי באופן טבעי קיימים הבדלים משמעותיים, בפרט בגווני הצבעים, בין תצוגת המוצרים המוזמנים על גבי המסך בו הוא יעשה שימוש לצורך ההזמנה (מחשב/טאבלט טלפון נייד או כל מסך אחר) לבין המוצר המודפס, כך ששינויים בגווני הצבעים בין תצוגת המוצרים על גבי המסכים לעומת גווניהם במוצר המודפס לא ייחשבו בשום אופן כמוצר בלתי תקין, ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה בשל כך (לידיעת המשתמשים מובהר כי קיימים הבדלים בתצוגת הצבעים גם בין מסכים שונים).
  4. כמו כן מובהר כי עלולות לחול סטיות של עד 3% במידות המוצר המודפס לבין המידות שנקבעו בהזמנה. סטיות כאלו ייחשבו כסבירות ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה בשל כך.
 8. אישור הזמנה, אספקה ודמי משלוח

  1. אישור הזמנה, בין הזמנה מקוונת ובין טלפונית, יתבצע לאחר חיוב אמצעי התשלום של המשתמש ואישור החיוב ע"י חברת האשראי של המשתמש. הודעה על אישור ההזמנה תישלח לכתובת הדוא"ל שמסר המשתמש בעת ביצוע ההזמנה (להלן: "אישור ההזמנה").
  2. חשוב ביותר: הזמנה שלא נשלח בגינה אישור הזמנה לכתובת הדוא"ל של המשתמש תיחשב כהזמנה שלא אושרה.
  3. החברה נוקטת במירב המאמצים לייצר את המוצר המוזמן תוך 4 ימי עסקים, אשר מניינם יחל מהיום העוקב ליום בו נשלח אישור ההזמנה. זמני האספקה של המוצרים יהיו בתוך המועדים המפורטים באתר בהתאם לסוג המוצר המוזמן ודרך השילוח שנבחרה ע"י המשתמש.
  4. חשוב ביותר: נוכח העובדה שאספקת המוצרים מבוצעת ע"י חברות שליחים חיצוניות, לרבות דואר ישראל או חברת דואר אחרת, לפייסגיפט ו/או לחברה אין ולא יכולה להיות שליטה על עצם אספקת המוצרים ועל המועד בו יסופקו המוצרים בפועל. לפיכך, אחריותן של פייסגיפט ו/או החברה במקרה בו מוצר לא יסופק בפועל למשתמש תוך המועדים המצוינים באתר, תתמצה ותהיה מוגבלת לאספקה חוזרת של המוצר שהוזמן, ופרט לכך, פייסגיפט ו/או החברה לא יהיו אחראיות ולא יישאו בכל חבות נוספת.
  5. מובהר כי אירועים של כח עליון, אשר כוללים גם אירועי מזג אויר קיצוני, אירועים ביטחוניים, שביתות או השבתות בחברות הדואר בישראל ובחברות השליחים וכן בכל מקרה שבו מתקיימות נסיבות בלתי רגילות,, יובילו להארכת המועדים הקבועים לאספקת המוצרים בהתאם למשך הזמן בו ימשכו אירועים אלו.
  6. דמי המשלוח של המוצרים יהיו בהתאם לתעריפים המופיעים באתר, ובהתאם לסוג המוצר ודרך השילוח שבחר המשתמש.
  7. איסוף עצמי ללא תשלום אפשרי אך ורק במשרדי החברה במושב עשרת.
  8. משתמש שבחר באיסוף עצמי של מוצר, מחוייב לאספו תוך 21 ימי עסקים ממועד בו הודיעה לו החברה כי המוצר מוכן לאיסוף. אם ובמידה שהמשתמש לא יאסוף את המוצר תוך המועד האמור הוא יחוייב בדמי אחסון בשיעור של 3 ש"ח לכל יום, ובחלוף חודשיים החברה תהיה רשאית להשמיד את המוצר ללא צורך במתן הודעה למשתמש.
  9. פייסגיפט ו/או החברה רשאיות לשנות, מעת לעת, את מיקום האיסוף העצמי ו/או את סוגי המשלוחים ו/או את דמי המשלוח בגינם ו/או את זמני האספקה לפי שיקול דעתן הבלעדי.
  10. מובהר כי חלוקת המוצרים באמצעות חברות שליחים מוגבלת לאזורים וישובים מסוימים. לאזורים וישובים אליהם לא יתבצעו שליחויות, הדיוור יתבצע באמצעות דואר ישראל או חברת דואר אחרת בלבד, ולמשתמשים לא תהא כל טענה ו/או דרישה בקשר לכך.
  11. החברה רשאית לדרוש הצגת פרטים מזהים או נוכחות וחתימה של בעל כרטיס האשראי ששילם עבור המוצר כתנאי למסירת המוצר.
  12. פייסגיפט ו/או החברה לא יהיו אחראיות ולא יישאו בכל חבות לכל נזק מכל מין וסוג, לרבות נזק שאופיו פגיעה בפרטיות, אם יגרם למשתמש, במקרה של הגעה או מסירה של המוצר שהוזמן לכתובת אחרת מזו שהוזמנה או לידי צד שלישי כלשהו, וזאת לרבות במקרה שמקורה של הטעות במעשה או מחדל של פייסגיפט ו/או החברה.
  13. במקרה של נזק או אבדן למוצר שנגרם בעטיה של פייסגיפט ו/או החברה ו/או הגורם המשלח, יהיה זכאי המשתמש לאספקה חדשה של המוצר שהוזמן על חשבונה של החברה וללא עלות של דמי משלוח. פרט לכך פייסגיפט ו/או החברה לא יהיו אחראיות ולא יישאו בכל חבות לכל נזק מכל מין וסוג אם נגרם למשתמש בשל כך.
  14. במקרה של מוצר שהגיע פגום, על המשתמש להחזירו או לשלחו לכתובת החברה, והוא יהיה זכאי לזיכוי מלא בגין המוצר ודמי המשלוח ששולמו על ידו או לחילופין למשלוח מחודש של המוצר שהוזמן, על חשבון החברה, לפי בחירת המשתמש.
  15. ביטול עסקאות יהיה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010, וכל דין רלוונטי.
  16. המשתמש מבין ומאשר כי המוצרים באתר הינם מוצרים המיוצרים על פי דרישה ובהתאם ובמיוחד עבור המשתמש בעקבות הזמנתו על פי מידות ו/או לדרישות מיוחדות ועל כן לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה, לאחר שישלח ע"י החברה אישור הזמנה ולא ניתן יהיה לקבל החזר כספי או זיכוי כלשהו לאחר אישור ההזמנה כאמור.
  17. ימי עסקים לעניין תקנון זה ובכל מקום באתר בו נעשה שימוש במונח זה פירושם ימים א'-ה', למעט חגים וערבי חג.
 9. שיתוף חומרים

  1. באפשרות המשתמש לשתף את החומרים שהעלה לאתר עם משתמשים אחרים באתר וכן באמצעות רשתות חברתיות באמצעות פונקציות שיתוף, כפי שיסופקו ע"י פייסגיפט ו/או החברה מעת לעת.
  2. פונקציית שיתוף החומרים על ידי המשתמשים מיועדת למטרת שיתוף החוויה של המשתמשים והשימוש בה הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש.
  3. חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפונקציית השיתוף לצורך הפצת חומרים שתוכנם מנוגד לאמור בסעיף 4 לתקנון וכן חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפונקציית השיתוף לצרכים מסחריים ו/או שיווקיים ו/או הפצת מסרים פוליטיים, ו/או חומרים פורנוגרפיים ו/או שיתוף "ספאם".
  4. מבלי לגרוע מהאמור, המשתמש מתחייב ומאשר כי כל החומרים שישותפו על ידו באמצעות או דרך האתר, לא יפרו הוראת כל דין, ובכלל זה לא יפגעו בפרטיותו של אדם, לא יהוו הוצאת לשון הרע ולא יפרו זכויות יוצרים (לרבות זכויות מוסריות) .
  5. המשתמש מתחייב שלא לעשות שימוש בפונקציות השיתוף, ללא קבלת הסכמה מצדדים שלישיים רלבנטיים, לרבות אדם שמצולם במסגרת החומרים, כאשר נדרשת הסכמה בנסיבות העניין מאותם צדדים שלישיים.
  6. המשתמש מצהיר ומאשר כי ידוע וברור לו כי עם העברת חומרים לאחרים באמצעות השימוש בפונקציית השיתוף, החומרים עשויים להגיע, למעשה, לידי כל אדם, וכי אין ולא יכולה להיות לפייסגיפט ו/או לחברה כל שליטה לידי מי יגיעו החומרים. לפיכך, למשתמש אין ולא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפי פייסגיפט ו/או החברה ו/או מי מטעמן עקב הגעת החומרים לידי אחרים ו/או השימוש שיעשה בחומרים ע"י אחרים.
  7. המשתמש מצהיר ומאשר כי ידוע לו שלפייסגיפט ו/או לחברה אין ולא יכולה להיות כל שליטה ביחס לחומרים שעשויים להישלח ע"י משתמשים ולפיכך לא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה ביחס לחומרים שעשויים להגיע אליו ע"י אחרים באמצעות פונקציות השיתוף ו/או ביחס לכל שימוש שלא כדין שיתבצע ע"י משתמשים בפונקציות השיתוף.
  8. המשתמש יהיה רשאי לבקש מהחברה למחוק ולהסיר חומרים שהועלו על ידו לאתר ו/או נשלחו על ידו לאחרים באמצעות פונקציית השיתוף. החברה תיענה לכל בקשה כאמור, אך באחריות המשתמש לוודא כי בקשתו אכן בוצעה. המשתמש מאשר כי ידוע לו שמחיקת חומרים שהועברו לאחרים באמצעות פונקציות השיתוף, תהיה מוגבלת וכי לחברה לא תהיה כל אפשרות למחוק חומרים ששותפו ע"י המשתמש, אך הועברו לגורמים נוספים ע"י מי שהמשתמש שיתף אותם.
  9. המשתמש מאשר כי ידוע לו שפייסגיפט ו/או החברה אינן יכולות לשלוט על החומרים שיועלו ע"י משתתפים אחרים באמצעות פונקציית השיתוף, ולפיכך לא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה, מכל מין וסוג, כלפי פייסגיפט ו/או החברה ו/או מי מטעמן, ביחס לחומרים אליהם יחשף המשתמש ו/או מי מטעמו, כתוצאה משיתופם ע"י משתמשים אחרים, לרבות במקרים בהם משתמשים אחרים ישתפו חומרים המנוגדים להוראות תקנון זה. על מנת להסיר כל ספק מובהר כי פייסגיפט ו/או החברה ו/או מי מטעמן לא יישאו בכל אחריות ביחס לחומרים שישותפו ע"י משתמשי האתר.
  10. כאמור בסעיף 4.2 לתקנון זה, החברה תהיה רשאית להסיר מהאתר כל חומר אשר תוכנו ו/או השימוש בו יעמוד בניגוד לתקנון זה, בין ביוזמתה ובין כמענה לפניה או תגובה של צדדים שלישיים. למשתמש ו/או למי מטעמו לא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפי החברה בגין כל פעולה בה תנקוט החברה על פי סעיף זה.
  11. המשתמש מתחייב שלא לנקוט בכל פעולה, אשר עשויה לפגוע באתר ו/או בפונקציות השיתוף, ובכלל זה, הוא מתחייב להימנע ממשלוח ספאם, וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים, ו/או כל דבר אחר שעלול להסב נזק. החברה תהיה רשאית לחסום לאלתר כל משתמש שיבצע איזה מהפעולות האמורות או כל פעולה אחרת שעלולה להסב נזק.
  12. מבלי לגרוע מהאמור, מובהר בזה כי המשתמש יהיה מחוייב בפיצוין ו/או שיפוין, לפי העניין, של פייסגיפט ו/או החברה ו/או מי מטעמן בגין כל נזק שייגרם לפייסגיפט ו/או לחברה ו/או בגין כל טענה ו/או דרישה שתופנה כלפיהן ו/או מי מטעמן כתוצאה ו/או בקשר עם פעולת שיתוף שתעשה שלא בהתאם להוראות תקנון זה.
 10. שלילת אחריות, הגבלת אחריות וקיצור תקופת התיישנות

  1. פייסגיפט ו/או החברה, לרבות נציגיהן, עובדיהן, מנהליהן והפועלים מטעמן, לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש באתר, לרבות בשירותים, במידע ו/או בגין ביטול ו/או הפסקת איזה מהשירותים המוצעים באתר לרבות בגין שיבושים ו/או ליקויים ו/או וירוסים ונזק אם ייגרם למכשיר באמצעותו מבוצעים הגלישה והשימוש באתר, בין אם נגרמו במזיד על ידי צד ג' כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כלשהי.
  2. פייסגיפט ו/או החברה, לרבות נציגיהן, עובדיהן, מנהליהן והפועלים מטעמן, לא יהיו אחראים בכל דרך לתכנים ולחומרים שיועלו לאתר, לרבות על דרך של שיתוף, על ידי המשתמשים ו/או כל צד שלישי אחר, וכן הם לא יהיו אחראים לכל פעילות בלתי חוקית ו/או בלתי מוסרית שתבוצע ע"י המשתמשים באתר ו/או כל צד שלישי.
  3. פייסגיפט ו/או החברה, לרבות נציגיהן, עובדיהן, מנהליהן והפועלים מטעמן, אינם מתחייבים כי פעילות האתר תהיה חפה מהפסקות או תקלות ו/או טעויות, לרבות הפסקות או שיבושים בפעילות האתר שיתכן שיתרחשו כתוצאה מתקלות בתוכנה ו/או מערכות תקשורת וחומרה ו/או תקלות ברשת האינטרנט ו/או קווי תקשורת. החברה לא תישא בכל חבות או אחריות להפסקות או תקלות ו/או טעויות שמקורן בבעיות טכניות כאמור.
  4. האתר עומד בתקנים בינלאומיים לאבטחת מידע לעסקים, אולם בשום מקרה פייסגיפט ו/או החברה לא יישאו בכל אחריות, בין במישרין ובין בעקיפין, כלפי המשתמשים בנוגע לאבטחת כל מידע, מכל מין וסוג שהוא, אשר הועלה לאתר על ידי מי מהמשתמשים, ולא יהיו אחראיות, במישרין ו/או בעקיפין, לכל נזק אשר ייגרם כתוצאה מהגעת מידע כאמור לצדדים שלישיים.
  5. מבלי לגרוע או לפגוע באמור בכל הוראה אחרת של תקנון זה מובהר ומוסכם כי אחריותן של פייסגיפט ו/או החברה תהיה מוגבלת לנזקים ישירים בלבד, ככל שנגרמו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל של פייסגיפט ו/או החברה, לפי העניין, ובכל מקרה לא תעלה על סכום התמורה ששולמה ע"י המשתמש בגין ההזמנה האחרונה שבוצעה על ידו באתר.
  6. בהתאם לסעיף 19 לחוק ההתיישנות, התשי"ח-1958, מוסכם בזאת על תקופת התיישנות מוסכמת של שנה אחת ממועד ביצוע הפרסום הרלבנטי באתר ו/או האירוע נשוא פניית המשתמש, כמועד סופי שבו יוכל המשתמש להפנות אל פייסגיפט ו/או החברה, לפי העניין, כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה. במקרה של פרסום חוזר ונשנה, יתחיל מועד תקופת ההתיישנות ממועד הפרסום המקורי. המשתמש מתחייב שלא להפנות אל פייסגיפט ו/או החברה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה לאחר תקופת ההתיישנות המוסכמת. פעולה של המשתמש בניגוד להתחייבותו ו/או התייחסות של פייסגיפט ו/או החברה לפעולתו של המשתמש, ככל שיהיו, לא יהא בה כדי לגרוע מטענת ההתיישנות של פייסגיפט ו/או החברה. מוסכם, כי הוראת סעיף זה תגבר על כל הוראת דין אחרת.
 11. שיפוי

  1. המשתמש יהיה אחראי לכל נזק שייגרם לפייסגיפט ו/או לחברה לרבות נציגיהן, עובדיהן, מנהליהן והפועלים מטעמן, לפי העניין, עקב הפרה של הוראה מהוראות תקנון זה. המשתמש יפצה ו/או ישפה את פייסגיפט ו/או החברה, לפי העניין, בגין כל טענה, דרישה, תביעה מצד גורם כלשהו שיופנו לפייסגיפט ו/או לחברה ו/או למי מטעמן וכן בגין כל נזק, הפסד או הוצאה מכל מין וסוג שהיא לרבות הוצאות משפטיות, ככל שייגרמו לפייסגיפט ו/או לחברה ו/או מי מטעמן, עקב הפרה של הוראה מהוראות תקנון זה על ידי המשתמש.
 12. אבטחת מידע וסליקה

  1. האתר עומד בתקן SSC PCI הבינלאומי אשר הינו תקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים באינטרנט, ותקן DSS PCI המהווה תקן לדרישה כוללת לכל ההיבטים של אבטחת הנתונים של מחזיקי הכרטיס האשראי בבית העסק (אבטחת רשת התקשורת, סיסמאות גישה למערכות מחשב, אבטחת נתונים מאוחסנים, אבטחה פיזית לבית העסק ועוד).
 13. שימוש בפרטי קשר ודיוור ישיר- יש לעיין בהוראות נוספות במדיניות פרטיות

  1. המשתמש מסכים ומאשר כי פרטי כתובת/ות הדוא"ל שיימסרו לאתר על ידו, וכן פרטי זיהוי והתקשרות נוספים ישמשו את פייסגיפט ו/או החברה לצורך דיוור הודעות שירות למשתמש לרבות אך מבלי לגרוע, אישורי הזמנה, חשבוניות וכיוצ"ב.
  2. המשתמש רשאי לסרב או להסכים על ידי סימון התיבה (צ'קבוקס) לקבלת דיוורים ו/או מסרונים פרסומיים מפייסגיפט ו/או מהחברה לכתובת/ות הדוא"ל ו/או הטלפון שיימסרו לאתר על ידו, אשר ישמשו את פייסגיפט ו/או החברה לצורך דיוור תכנים שונים לרבות שיווקיים אל המשתמש מאת האתר.
  3. למשתמש תהא נתונה כל העת אפשרות להסיר עצמו מכל אחת מרשימות התפוצה של מסלולי הדיוור השונים, באמצעות לינק הסרה לרשימת התפוצה בתחתית כל דיוור או בפנייה לשירות הלקוחות במייל: service@klika.co.il, כמפורט על גבי כל הודעת דיוור כאמור, ולא תהא לו כל טענה כלפי פייסגיפט ו/או החברה בקשר לקבלת דיוור כאמור.
 14. שונות

  1. החברה רשאית מעת לעת לצאת במבצעים שונים כראות עיניה, ולהעניק הנחות לחלק או כלל המוצרים ו/או השירותים הניתנים באתר.
  2. כל המבצעים וההנחות מכל סוג שהם, ינתנו בהתאם ובכפוף לתנאים שיפורסמו עם המבצע או ההנחה לפי העניין.
  3. הדין החל בכל עניין הקשור בתקנון זה הינו הדין הישראלי.
  4. מקום השיפוט הבלעדי בכל ענין ומחלוקת הנוגעת לתקנון זה ולשימוש באתר, לרבות שירותים הניתנים בקשר עם האתר, יהיו בתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב ומרכז.
אני רוצה כזה
אופססס!
אין תמונה זמינה
בחרו את התבנית שתרצו (
תבניות)
בחר:
אחת מתבניות העיצוב הייחודיות לאלבומי PRO
או אחת מ-
 תבניות העיצוב שלנו
מיינו לפי קטגוריה:
הראו לי עוד תבניות
צרו תבנית ריקה
עשינו לך עבודה קלה
ובחרנו כבר את נתוני ה
שלך, בכל מקרה ניתן לשנות מה שרוצים פה...
בחר את מאפייני האלבום שלך:
גודל
x
x
x
x
x
x
x
x
x
כמות עמודים
+
-
*כל עמוד נוסף ₪
*מתאים ל-
תמונות, ע"פ העיצוב (ניתן לשינוי).
*זמן אספקה עד 14 ימי עסקים
בואו נכין
בחרו את התבנית שתרצו (
תבניות)

תראה לי עוד תבניות
צור תבנית ריקה
עשינו לך עבודה קלה
ובחרנו כבר את נתוני הלוח שלך, אם בכל אופן תרצה זה ניתן לשינוי...
גודל
פורמט
סוג
הגדרות מתקדמות
*זמן אספקה עד 14 ימי עסקים
בואו נכין לוח
בחרו את התבנית שתרצו (
תבניות)

תראה לי עוד תבניות
צור תבנית ריקה
איזה גודל קנבס תרצה?
עשינו לך עבודה קלה והבאנו לך את ארבעת הגדלים הכי פופולאריים
x
*זמן אספקה עד 14 ימי עסקים
בחר גודל אחר
בואו נכין קנבס
איזה גודל קנבס תרצה?
בחר באופן חופשי בכל גודל שתרצה
x
*זמן אספקה עד 14 ימי עסקים
בחר גודל קבוע
בואו נכין קנבס
בחרו את התבנית שתרצו (
תבניות)

תראה לי עוד תבניות
צור תבנית ריקה
עשינו לך עבודה קלה
ובחרנו כבר את נתוני המגנט שלך, אם בכל אופן תרצה זה ניתן לשינוי...
כמות מגנטים:
-
3
+
שים לב: מינימום הזמנה מכל גודל 3 עותקים.
*זמן אספקה עד 14 ימי עסקים
בואו נכין מגנט
בחרו את התבנית שתרצו (
תבניות)

תראה לי עוד תבניות
צור תבנית ריקה
עשינו לך עבודה קלה
ובחרנו כבר את נתוני הכרטיס שלך, אם בכל אופן תרצה זה ניתן לשינוי...
גודל
סוג נייר
*זמן אספקה עד 14 ימי עסקים
בואו נכין כרטיס
ילד
ילדה
קוראים לו/ה:
גיל:
ילד
ילדה
קוראים לו/ה:
תינוק
תינוקת
קוראים לו/ה:
אישור
אני רוצה כזה
באיזה סדרה תבחר?
סדרה לגיל הרך,
סיפור מתוק ממש!
סיפור על הילד/ה שלך
בשילוב התמונות שלכם.
חוויה לילד, תענוג להורה!
אתם תאהבו את זה!
הסדרה לגיל הרך
סדרה מאוירת מרהיבה,
עם ה-פ-ת-ע-ה!
הילדים משובצים בתוך
הדמות המאוירת ומשחקים
בתפקיד של השחקן הראשי!
אתם חייבים לראות!
הסדרה המאוירת
סגור